ماشین آلات

گاوآهن چیزل قلمی مدل SA214

به دلیل مزایای فراوان خاک ورزی حفاظتی کشاورزان درحال تعویض روش شخم زدن مرسوم توسط گاو اهن برگرداندار بروش شخم توسط ادوات خاک ورز حفاظتی از قبیل گاو آهن چیزل ،خاک ورز های مرکب وسایر ادوات مشابه در مناطق مختلف می باشند.


این گاو اهن مناسب برای انجام عملیات مربوط ب خاک ورزی حفاظتی وهمچنین عملیات نهایی آماده سازی بستر کاشت ور خاک ورزی مرسوم است

توان کششی مورد نیاز دستگاه منطبق با تراکتور های ۴سیلندر و ۶سیلندر داخلی بوده ودارای شاخه های فنر دار با ساختمان ساده.موثر و ایمن است.


گاو آهن پیزل با دارا بودن مدل های 7 و 9 و11 قلمی در اندازه ها و شرایط مختلف می تواند نیاز کشاورزان را شرایط گوناگون فراهم کند. ایمنی کاربر دستگاه به تاییدیه سازمان استاندارد ایران رسیده و نسبت به مدل های قدیمی ایمنی و امنیت کامل کاربران را به ارمغان آورده است..

بوجاری برقی SA219

بوجاری برقی شرکت جوتیار صنعت زرین گروس با داشتن موتور تک فاز خانگی حفاظت شده در برابر کاهش قدرت برق و نوسانات برقی ، بهترین گذینه برای استفاده طولانی در کارگاه ها و مناطق مرطوب و بسته برای استفاده از حد اکثر کارکرد و طول عمر است.


بوجاری های برقی-بادی و بوجاری های برقی-الکی دو نوع غالب هستند.کار جدا کردن پوسه و دانه در بوجاری های برقی-بادی در مقایسه با نمونه های برقی الکی دارای معایب و مزایایی هست.به نوعی که برای هر بذر خاص استفاده از هر دستگاه بهتر عمل می کند.

.در شرایطی دیگر ممکن است استقاده از بوجاری برقی-بادی بهتر باشد و در شرایطی دیگر بوجاری برقی-الکی بهتر عمل کند.


مزایای دستگاه نسبت به دستگاه های موجود در بازار 1-سبک بودن دستگاه 2-ارزان قیمت بودن دستگاه 3-کارایی بالا و توان تفکیک بزر و مواد زائد به میزان یک تن و دویست کیلو گرم در ساعت. 4-با برق خانگی کار کرده و نیاز به حمل با تراکتور ندارد 5-از یک نفر نیوری انسانی به عنوان اپراتور بهره میگیرد و نیروی کار انسانی پایینی را می طلبد. 6- تقسیم موارد شکسته و زائده و خاک و کاه به 5 حالت مختلف از لحاظ اندازه به دلیل سبنکگ وزن بودن دستگاه نسبت به دستگاه های قدیمی ، حمل و نقل دستگاه برای کشاورزان راحت بوده و هر کشاورز می تواند در خانه یک دستگاه برای تمیز کردن بزر در خانه داشته باشد.

AGRO Smart P200

آسیاب خوراک دام جهت خرد کردن مواد در آسیاب و واردکردن سیلوهای بچینگ استفاده می شود. با توجه به نیاز دام ها برای بهره وری غذایی بیشتر در تسحیل فرایند تغذیه ، آسیاب کردن مواد نقش بسزایی در بهره وری عالی و بهینه نیاز به آسیاب در تمامی صنعت های دامی و طیور احساس می شود.


آسیاب خوراک دامی جوتیار صنعت زرین گروس با قیمت استثنایی و بهره وری عالی گذینه مناسب جهت استفاده است.

.خدمات فنی و مشاوره تخصصی ، راهنمایی بعد از فروش و خدمات پس از فروش و مستندات کامل دستگاه برای هرگونه رفع ایراد و اشکال احتمالی پس از سالیان متمادی کار کرد، از ویژگی های بر تر این محصول می باشد.


آسیاب خوراک دامی جوتیار صنعت زرین گروس آسیاب خوراک دام جهت خرد کردن مواد در آسیاب و واردکردن سیلوهای بچینگ استفاده می شود. با توجه به نیاز دام ها برای بهره وری غذایی بیشتر در تسحیل فرایند تغذیه ، آسیاب کردن مواد نقش بسزایی در بهره وری عالی و بهینه نیاز به آسیاب در تمامی صنعت های دامی و طیور احساس می شود. آسیاب خوراک دامی جوتیار صنعت زرین گروس با قیمت استثنایی و بهره وری عالی گذینه مناسب جهت استفاده است. خدمات فنی و مشاوره تخصصی ، راهنمایی بعد از فروش و خدمات پس از فروش و مستندات کامل دستگاه برای هرگونه رفع ایراد و اشکال احتمالی پس از سالیان متمادی کار کرد، از ویژگی های بر تر این محصول می باشد..